Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno - Rodinný dům Libá

 

 

 

 

 

 

4+kk, 474 m2

plochy zahrad, veřejný vodovod + užitková voda ze studny

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Libá (okr. Cheb), obec leží v malebném údolí Libského potoka při okraji hraničního lesa. Na dosah jsou velká města jako Cheb (12 km), Aš (12 km), Františkovy Lázně (8 km) a Selb (15 km), která umožňují nalézt další profesní uplatnění.

Nemovitost disponuje dvěma nadzemními podlažími a jedním podzemním, kde je kotel na tuhá paliva, také elektrický kotel k vytápění a studna k využití užitkové vody. Samozřejmostí je vodovodní řad a obecní kanalizace.

Přízemí je rozděleno na obývací pokoj s kuchyní, koupelnu, WC a samostatný pokoj i se sociálním zařízením. Patro je rozděleno na tři pokoje a z jednoho je vstup na balkon. K domu náleží zahrádka a další pozemek, kde je k využití kolna jako příruční dílna, sklad na dřevo a jiné. Parkování je na vlastním pozemku. V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte makléře. Zdarma pro Vás zajistíme financování, pojištění a převod energií.

 

cena:

2 570 000,- Kč

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Zajímá Vás tento dům?

Napište mi nebo zavolejte, pokud potřebujete získat informace, domluvit si schůzku, navrhnout spolupráci.

kontakt

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář