Rodinný dům Libá

 

 

 

 

 

 

4+kk, 474 m2

plochy zahrad, veřejný vodovod + užitková voda ze studny

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Libá (okr. Cheb), obec leží v malebném údolí Libského potoka při okraji hraničního lesa. Na dosah jsou velká města jako Cheb (12 km), Aš (12 km), Františkovy Lázně (8 km) a Selb (15 km), která umožňují nalézt další profesní uplatnění.

Nemovitost disponuje dvěma nadzemními podlažími a jedním podzemním, kde je kotel na tuhá paliva, také elektrický kotel k vytápění a studna k využití užitkové vody. Samozřejmostí je vodovodní řad a obecní kanalizace.

Přízemí je rozděleno na obývací pokoj s kuchyní, koupelnu, WC a samostatný pokoj i se sociálním zařízením. Patro je rozděleno na tři pokoje a z jednoho je vstup na balkon. K domu náleží zahrádka a další pozemek, kde je k využití kolna jako příruční dílna, sklad na dřevo a jiné. Parkování je na vlastním pozemku. V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte makléře. Zdarma pro Vás zajistíme financování, pojištění a převod energií.

 

cena:

2 570 000,- Kč

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Zajímá Vás tento dům?

Napište mi nebo zavolejte, pokud potřebujete získat informace, domluvit si schůzku, navrhnout spolupráci.

kontakt

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna, realitám se věnuji více jak 4 roky, a to převážně na Chebsku a Mariánskolázeňsku. Zavítám i do jiných oblastí, ale vždy s kolegou z dané lokality, protože je důležité znát své okolí...

Mám zájem o dlouhodobý vztah s mými zákazníky, ne o jednorázovou zakázku. Budu Vaším partnerem pro prodej či nákup nemovitostí.
 


Jan Kuna

Kontaktní formulář