Rodinný dům Libá

4+kk, 474 m2

plochy zahrad, veřejný vodovod + užitková voda ze studny

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Libá (okr. Cheb), obec leží v malebném údolí Libského potoka při okraji hraničního lesa. Na dosah jsou velká města jako Cheb (12 km), Aš (12 km), Františkovy Lázně (8 km) a Selb (15 km), která umožňují nalézt další profesní uplatnění.

Nemovitost disponuje dvěma nadzemními podlažími a jedním podzemním, kde je kotel na tuhá paliva, také elektrický kotel k vytápění a studna k využití užitkové vody. Samozřejmostí je vodovodní řad a obecní kanalizace.

Přízemí je rozděleno na obývací pokoj s kuchyní, koupelnu, WC a samostatný pokoj i se sociálním zařízením. Patro je rozděleno na tři pokoje a z jednoho je vstup na balkon. K domu náleží zahrádka a další pozemek, kde je k využití kolna jako příruční dílna, sklad na dřevo a jiné. Parkování je na vlastním pozemku. V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte makléře. Zdarma pro Vás zajistíme financování, pojištění a převod energií.

 

cena:

2 570 000,- Kč

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Zajímá Vás tento dům?

Napište mi nebo zavolejte, pokud potřebujete získat informace, domluvit si schůzku, navrhnout spolupráci.

kontakt

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a realitám se věnuji více jak 4 roky, a to převážně na Chebsku a Mariánskolázeňsku. Zavítám i do jiných oblastí, které vždy řeším s kolegou dané lokality, je zapotřebí znát své okolí...

Mám zájem o dlouhodobý vztah s mými zákazníky, ne o jednorázovou zakázku. Jsem přesvědčen, že zákazník s vlastní dobrou zkušeností je pro mne tou nejlepší reklamou a nebojí se doporučit moje služby svým blízkým.
 


Jan Kuna

Kontaktní formulář