Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Objekt k bydlení, Dolní Lažany

Popis nemovitosti

Prodej objektu k bydlení v obci Dolní Lažany o celkové rozloze 1773 m². Nemovitost je v původním, udržovaném stavu s částečnou opravou některých částí domu.

Dispozičně je stavení rozděleno na obytnou část a technickou, která lze zrekonstruovat i na obytnou či jinou, záleží na novém majiteli, je zde mnoho možností. V přízemí nalezneme verandu, kuchyň s oknem na jihozápad, dva pokoje, koupelnu s WC, vstupní chodbu do sklepa, technickou část o třech místnostech. Z obytné části se dostaneme schodištěm do podkroví kde je pokoj, chodba a půda, která umožní vytvoření další obytné části.
K domu náleží dvůr, předzahrádka, pozemek, stodola, garáž a chlív. Vytápění je zde řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvodem radiátorů. Prohlídka je nutná. Financování vyřídíme zdarma naším vlastním hypotečním specialistou.

 

Cena:

3 265 000,00 Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář