Objekt k bydlení, Dolní Lažany

Popis nemovitosti

Prodej objektu k bydlení v obci Dolní Lažany o celkové rozloze 1773 m². Nemovitost je v původním, udržovaném stavu s částečnou opravou některých částí domu.

Dispozičně je stavení rozděleno na obytnou část a technickou, která lze zrekonstruovat i na obytnou či jinou, záleží na novém majiteli, je zde mnoho možností. V přízemí nalezneme verandu, kuchyň s oknem na jihozápad, dva pokoje, koupelnu s WC, vstupní chodbu do sklepa, technickou část o třech místnostech. Z obytné části se dostaneme schodištěm do podkroví kde je pokoj, chodba a půda, která umožní vytvoření další obytné části.
K domu náleží dvůr, předzahrádka, pozemek, stodola, garáž a chlív. Vytápění je zde řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvodem radiátorů. Prohlídka je nutná. Financování vyřídíme zdarma naším vlastním hypotečním specialistou.

 

Cena:

3 669 400,00 Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna, realitám se věnuji více jak 4 roky, a to převážně na Chebsku a Mariánskolázeňsku. Zavítám i do jiných oblastí, ale vždy s kolegou z dané lokality, protože je důležité znát své okolí...

Mám zájem o dlouhodobý vztah s mými zákazníky, ne o jednorázovou zakázku. Budu Vaším partnerem pro prodej či nákup nemovitostí.
 


Jan Kuna

Kontaktní formulář