Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno_Prodej domu Betlém

prodej rodinného domu (chaty)

u Betlémského rybníku a nedaleko Kláštera Teplá

Popis nemovitosti

Přivádí Vás myšlenka trávit hezké dny někde, kde je klid, příroda a vy si tam budete moci užívat dny s celou rodinou?

Podívejte se na naši nabídku rodinného domu v klidné chatové oblasti, navíc se zahrádkou v lokalitě Betlém na Tepelsku. Chata je kompletně zateplená, izolovaná, i s plastovými okny. Také je zde samozřejmě přivedena elektřina a pitná voda, tudíž se dá obývat celý rok a užívat si zde každé počasí. Vytápěno převážně krbovými kamny, které mnohdy uspokojí pocit domácího tepla ve všech místnostech, navíc i krásná atmosféra. Odpad je zde řešen žumpou. K dispozici je i garážové stání pro dvě osobní auta, lze ale najít různá využití. Z chaty je nádherný výhled do přírody a okolí. Doporučuji osobní prohlídku, určitě za to stojí!

Vaši makléři Honza s Jendou..

 

 Cena:

3 000 000,- Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 


Jan Kuna

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF