Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy v Berouně u Teplé

Popis nemovitosti

Prodej krásné a zrekonstruované chalupy, která se nyní využívá k ubytování až pro 16 osob, se zavedenou klientelou, která pravidelně tuto chalupu navštěvuje. Po případné rekonstrukci půdy by vznikla další ložnice.
Nemovitost se nachází v malebné vesničce Beroun kousek od Mariánských lázní. Na zahradě je bazén, terasa 20 m² a venkovní ohniště, gril. Dispozičně je dům rozdělen na dvě obytná patra a již zmiňovanou půdu k další realizaci, v přízemí jsou 2 koupelny, 3 ložnice, pokoj s krbem, který navazuje do kuchyňského koutu. Herna s kulečníkem, společenskými hrami, fotbálkem a pingpongovým stolem. Vrchní patro je určené především na spaní, rozděleno na dvě velké místnosti. Na dům navazuje stodola, na pozemku se nachází studna a septik. Zahrada je oplocená a udržovaná s ovocnými stromy.

Autobusová zastávka je od nemovitosti 13 minut chůze. Doporučujeme prohlídku, kde Vám budou poskytnuty další informace, případně elektronicky. Financování Vám pomůžeme vyřešit.

 

Cena

3 999 000,00 Kč

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář