Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu v Lázních Kynžvart

Popis nemovitosti

Nabízím Vám prodej bytu v původním stavu o dispozici 3+1 se zahradou ve městě Lázně Kynžvart, kde jsou velkou předností Léčebné lázně s unikátním přírodním bohatstvím, lázně jsou specifické pro rodinné láznění i s dětmi.

To znamená, že se zde může současně léčit dětský pacient i jeho doprovod (rodič, prarodič). Dále ve městě naleznete sportovní vyžití, příkladem je házená, fotbal a další. Nedaleko je státní zámek Kynžvart a golf club. V prezentaci můžete vidět, jak by mohl Váš nový domov vypadat po rekonstrukci. Velkou výhodou je i zahrada, která náleží k domu. Zavolejte si o prohlídku a další informace rádi zodpovíme. Finanční poradentství zajistíme.

 

Cena:

 

3 250 040,- Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář