Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno Prodej bytu v Chebu

Popis nemovitosti

Nabízím Vám prodej prostorného atypického podkrovního bytu (mezonetu) v okresním městě Cheb, nedaleko Špalíčku s výhledem na hrad.
Nachází se ve 3. patře bytového domu bez výtahu, spodní část bytu je dispozičně rozdělen na prostornou kuchyň s jídelnou, kde je i odpočinkový kout, dále technickou místnost s WC, koupelnu, ložnici, pokoj a komoru. Ve vrchní části se kromě velkého pokoje nachází druhá toaleta se sprchovým koutem v samostatné menší místnosti. Vytápění zajišťuje plynový kotel a krbová kamna v kuchyni.

Vedle domu se nachází pozemek, který je možné využít na základě dohody s městem Cheb. Doporučuji Vám prohlídku a případné financování zajistíme.

 

Cena:

 

3 590 000,- Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář