Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek k rekreaci

POZEMEK K REKREACI či BYDLENÍ

900 

 

Popis nemovitosti

Prodej pozemku o rozloze 900 m² v obci Vysoká (okr. Cheb), Stará Voda

tento pozemek je v územním plánování (naleznete i online na stránkách městského úřadu Mariánské Lázně) určený z části ZV - plochy zeleně, ale také jako SR - plochy smíšené obytné, rekreační. Tudíž jsou na těchto plochách přípustné stavby rodinných domů, rekreačních domů a chalup... zařízení služeb které nenarušují požadavky na bydlení nad přípustnou míru. Nepřípustné jsou ostatní účely využití.

Pozemek k prodeji bude vyměřen z pozemku č. 84/1 po dohodě s prodávajícím, zastavitelná část pozemku nebude menší jak 150 m² (zastavitelnost je 30%, maximální podlažnost 2 podlaží + podkroví). Pro konkrétní výstavbu budeme nápomocni s vyžádáním územně plánovací informace. Více informací u makléře.

 

cena:

1 000 000,- Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář