O Jendovi


 

Vítám Vás na mých stránkách realitního makléře.

Jmenuji se Jan Kuna, realitám se věnuji více jak 4 roky, a to převážně na Chebsku a Mariánskolázeňsku. Zavítám i do jiných oblastí, ale vždy s kolegou z dané lokality, protože je důležité znát své okolí...

Mám zájem o dlouhodobý vztah s mými zákazníky, ne o jednorázovou zakázku. Budu Vaším partnerem pro prodej či nákup nemovitostí. Jsem přesvědčen, že zákazník s vlastní dobrou zkušeností je pro mě tou nejlepší reklamou a nebojí se doporučit moje služby svým blízkým.

Vážím si takových doporučení a umím je ocenit, a proto všichni moji zákazníci mají příležitost se mnou spolupracovat a profitovat z vlastních realizovaných doporučení.

Nabízím...

  • komplexní realitní servis podpořený propracovaným online informačním systémem
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • tvorba a tisk katalogů nemovitosti
  • na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa
  • pracuji a inzeruji na sociálních sítích

 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani kupující a ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

4
let zkušeností v oboru
101+
klientů
59
realizovaných transakcí
Jan Kuna

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů