Kulturák v Libé

Ubytovací prostory, společenský sál,

možnost restaurace

Popis nemovitosti

Prodej kulturního domu (lidově kulturáku) v obci Libá, která se nachází v údolí Libského potoka při okraji hraničního lesa s Německem.

Na dosah jsou velká města jako Marktredwitz (27 km), Waldsassen (30 km), Františkovy Lázně (8 km) a Selb (15 km), která umožňují nalézt další profesní uplatnění a poté následné ubytovací prostory pro tyto pracovníky.

Tuto členitou stavbu lze rozdělit na dvě části, budovu restaurace a halu společenského sálu. Obě části jsou samostatně přístupné vlastními vchody i vzájemně provozně propojené. Budova restaurace je podsklepená, má dvě nadzemní podlaží a podkroví. Ve sklepních prostorách jsou sklady a kotelna, v přízemí kuchyňský provoz, restaurace a hygienické vybavení, v patře je sálek s barem. Možnost ubytování je v části patra a podkroví. Parkování je na vlastním pozemku. V případě jakýchkoli dotazů, mne kontaktujte.

Zdarma pro Vás zajistím financování, pojištění a převod energií.

 

CENA:

3 250 000,- Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a realitám se věnuji více jak 4 roky, a to převážně na Chebsku a Mariánskolázeňsku. Zavítám i do jiných oblastí, které vždy řeším s kolegou dané lokality, je zapotřebí znát své okolí...

Mám zájem o dlouhodobý vztah s mými zákazníky, ne o jednorázovou zakázku. Jsem přesvědčen, že zákazník s vlastní dobrou zkušeností je pro mne tou nejlepší reklamou a nebojí se doporučit moje služby svým blízkým.
 


Jan Kuna

Kontaktní formulář