Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno - Kulturák v Libé

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej kulturního domu (lidově kulturáku) v obci Libá, která se nachází v údolí Libského potoka při okraji hraničního lesa s Německem.

Na dosah jsou velká města jako Marktredwitz (27 km), Waldsassen (30 km), Františkovy Lázně (8 km) a Selb (15 km), která umožňují nalézt další profesní uplatnění a poté následné ubytovací prostory pro tyto pracovníky.

Tuto členitou stavbu lze rozdělit na dvě části, budovu restaurace a halu společenského sálu. Obě části jsou samostatně přístupné vlastními vchody i vzájemně provozně propojené. Budova restaurace je podsklepená, má dvě nadzemní podlaží a podkroví. Ve sklepních prostorách jsou sklady a kotelna, v přízemí kuchyňský provoz, restaurace a hygienické vybavení, v patře je sálek s barem. Možnost ubytování je v části patra a podkroví. Parkování je na vlastním pozemku. V případě jakýchkoli dotazů, mne kontaktujte.

Zdarma pro Vás zajistím financování, pojištění a převod energií.

 

CENA:

3 020 000,- Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář