Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno - Prodej domu v Mrázově u Teplé

Popis nemovitosti

 

Nabízím Vám prodej rodinného domu v obci Mrázov, která leží 3 km na jihozápad od Teplé, kde je dostupná občanská vybavenost.

K domu náleží pozemek o celkové ploše 2674 m², což je vhodné k realizaci různorodých činností. První podlaží je připraveno k okamžitému nastěhování, nalezneme zde obývací pokoj, ložnici, kuchyň, koupelnu a kotelnu. Další prostor lze využít dle vlastní realizace, nebo nechat ve stávajícím stavu.

Druhé podlaží je připraveno pro nové majitele k celkové rekonstrukci, buďto pro sebe či dalším rodinným příslušníkům. Nemovitost má novou plechovou střešní krytinu s povrchovou úpravou, jsou zde plastová okna, zrekonstruovaná zádveří, elektřina a další. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva a k dispozici je i elektrokotel, ohřev vody je bojlerem, odpad je veden do žumpy a voda je z vlastní studny, je zde možnost napojení na vodovodní řad. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistí pobočkový poradce.

Cena

3 350 000,00 Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář