Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Berouně u Teplé

Popis nemovitosti

Exluzivně Vám nabízím prodej velkého podsklepeného rodinného domu známého pod jménem "Brandlhof " s arkýřovým oknem, hospodářským zázemím a celkovou plochou pozemku 3892 m², a to v obci Beroun nedaleko Teplé u Mariánských Lázních.

Budova prošla postupnou rozsáhlou rekonstrukcí: jsou zde nové podlahy, schodiště, stěny, elektroinstalace, rozvody vody, topení, okna, kuchyňská linka. Vytápění je kotlem na tuhá paliva a od roku 2020 se využívá tepelné čerpadlo, které lze ovládat i dálkově, otopný systém je kompletně zrevidovaný.

Nová střecha je na hospodářském stavení, hlavní budova má šindelovou střechu cca 7 let starou, též proběhla kontrola. Vedlejší napojená budova poskytuje dostatečný prostor pro případný chov hospodářského zvířectva. Zahrada je oplocená a udržovaná s ovocnými stromy a pergolou. Autobusová zastávka je vzdálena 680 m. Doporučujeme prohlídku, kde Vám budou poskytnuty další informace, případně elektronicky. S případným financováním Vám rádi pomůžeme.
Zajistím i převod energií.

 

Cena

4 499 000,00 Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář