Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodáno - Byt 1+1, Habartov

Popis nemovitosti

Prodej částečně zrekonstruovaného, slunného bytu 1+1 v osobním vlastnictví, v 1. patře panelového domu v centru města Habartov.

Koupelnové jádro je právě to, co prošlo v nedávné době změnou. Součástí tohoto bytu je kuchyňská linka se sporákem, lednice, pohovka a obývací stěna. Jednotka má plastová okna. K bytu náleží sklep. Velkou výhodou jsou nízké provozní náklady, proto je byt vhodný i k investici s dobrou návratností.
Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte kontaktovat makléře pro více informací a domluvení termínu prohlídky. S případným financováním hypotékou Vám pomůžeme a vše za Vás vyřídíme.

 

 

Cena:

555 000,00 Kč

Fotogalerie

Jan Kuna

Jmenuji se Jan Kuna a od svého narození se pohubuji zejména v Karlovarském a částečně v Plzeňském kraji. Narodil sem se na Mariáňskolázeňsku, v malé obci na „západě“, kde stále žiju.

Realitám se věnuji od ledna roku 2017. Na začátku sem získaval spíše zkušenosti a navazoval profesní přístup, který se mi vrátil zpětně i od mých klientů, jelikož mne začali doporučovat dále. Práce s realitami a s lidmi mě naplňuje, a proto dělám vše tak, aby byla prezentace na velmi dobré úrovni. 

 

<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script>

<script>

                var retargetingConf = {

                               rtgId: 148819

                };

                if (window.rc && window.rc.retargetingHit) {

                               window.rc.retargetingHit(retargetingConf);

                }

</script>


Jan Kuna

Kontaktní formulář